Mobilegeddon Algorithm

Mobilegeddon Algorithm، یکی دیگر از محبوب ترین الگوریتم های گوگل می باشد؛ این کمپانی با طراحی الگوریتم  موبایلگدون سعی کرد اولویت خود را به وب سایت هایی که تمرکز خوبی روی اسمارت فون های هوشمند و سایر دیوایس ها به غیر از لپ تاپ دارند یا به عبارتی موبایل فرندلی هستند بدهد، اما موبایلگدون اثری بر جست و جوهای انجام شده توسط لپ تاپ ها وسایر سیستم های خانگی ندارند بلکه Mobilegeddon Algorithm بر جست و جوهای صورت گرفته به وسیله اسمارتفون های هوشمند، تبلت ها و سایر دیوایس هایی که به این شکل می باشند اثر خواهد گذاشت.

Mobilegeddon – موبایلگدون به چه معناست؟!

ابتدا باید بگوییم که Mobilegeddon (موبایل گدون) از دو کلمه ی موبایل و آرماگدون تشکیل شده است؛ موبایلگدون یعنی اگر سایت شما در دیوایس های موبایل و تبلت نا متقارن و به هم ریخته باشد، به زبان ساده تر فیکس و موبایل فرندلی نباشد، از بین خواهد رفت.

الگوریتم موبایل گدون | Mobilegeddon Algorithm تمامی صفحات وب سایت شما را به صورت جداگانه مورد بررسی قرار و به آنها رنک می دهد همچنین صفحه های وب سایت تاثیری روی یگدیگر ندارند؛ منظور ما از اینکه صفحات سایت تاثیری روی یگدیگر ندارند این است، اگر بعضی از صفحات وب سایت شما موبایل فرندلی و بعضی دیگر نیستند، رنک صفحات موبایل فرندلی شما تاثیری بر دیگر صفحات شما ندارد.

بصورت site-wide (در سطح سایت) محاسباتش را انجام نمی دهد.

امروزه بسیاری از افراد با گوشی های موبایل خود وارد وب سایت ها برای بازدید و یا خرید محصول می شوند، این روند هر روزه سیر صعودی دارد پس اگر شما هم صاحب یک وب سایت می باشید باید تمرکز بیشتری بر روی موبایل فرندلی بودن سایت خود داشته باشید. برای داشتن یک وب سایت تخصصی و حرفه ایی، شخصی و یا فروشگاهی سری به قسمت خدمات ما بزنید همچنین اگر صاحب یک وب سایت هستید و تمایل دارید تا نسبت به رقبای خود پیشی بگیرید می توانید از خدمات سئوی حرفه ایی آژانس سیما دیجیتال مارکتینگ  برخوردارید شوید.