seo

seo، سئو که مخفف شده عبارت (Search Engine Optimization) می باشد، یکی پایه ایی و مهم ترین مراحل در طراحی و داشتن یک وبسایت شخصی و یا فروشگاهی می باشد. حالا بهینه سازی برای موتور جستجو یعنی پیاده سازی هر آنچه که به شما کمک کند که به صورت ارگانیک موقعیت بهتری در نتایج و صفحات موتورهای جستجو بینگ، کروم، بینگ و… داشته باشید.

ممکن است شما روزانه تغییرات بسیار کوچکی را برای بهینه سازی سایت خود انجام دهید که به چشم نیاید اما زمانی که این موارد در وب سایت فروشگاهی و یا شخصی شما تعدد داشته باشد  تاثیر آن را کاملا متوجه خواهید شد.

روزانه کاربران زیادی با کارشناسان ما (سیمادیجیتال مارکتینگ) تماس می گیرند که ما یک وب سایت داریم که از تمامی لحاظ تکمیل است، هم زیبایی خوبی دارد و هم محصول با قیمت بسیار مناسب متناسب با هر بودجه ایی قرار داده ایم اما هیچ بازدید کننده ای نداریم …

اینجاست که به کاربران خود می گوییم شما هنوز روی یکی از راه های خیلی مهم و مفید افزایش بازدید در طراحی وب سایت هیچ فعالیتی نداشته اید، این همان کلیدموفقیت شما برای افزایش بازدید و کاهش رتبه الکساست…

سفارش ربات افزایش خرید محصولات دیجی کالا

اصول سئو سایت

قوانین تاثیرگذار در حوزه سئو به دلیل آپدیت های مکرر الگوریتم های گوگل که معروف ترین موتور سرچ در جهان می باشد مدام در حال تغییر می باشد. به عنوان مثال الگوریتم جستجوی گوگل در سال ۲۰۱۵ حدود ۱۰۰۰ مرتبه آپدیت شد که البته در حدود ۳۰ مورد آپدیت اصلی و بقیه آپدیتهای کمتر تاثیر گذار بودند. بنابراین در جهت داشتن یک سایت موفق، همیشه باید به موازات آپدیت های الگوریتم و تغییرات قوانین رنکینگ حرکت کرد.